بلبرینگ اف آ گ FAG

بلبرینگ اف آ گ FAG
شرکت FAG در آلمان یک شرکت پیشرفته در زمینه ساخت بلبرینگ اف آ گ FAG می باشد که محصولات تولید شده توسط این شرکت در بیشتر کشور ها طرفداران زیادی دارد و در اکثر صنایع از جمله خودروسازی، صنایع هوایی، انواع ماشین آلات به کار می رود.

به دلیل اینکه بلبرینگ FAG با دقت بسیار بالا و تکنولوژی های جدید ساخته می شود بسیار کیفیت بالایی دارد  در صنایع فضایی معمولا این نوع بلبرینگ بیشتر از سایرین ترجیح داده می شود. بلبرینگ اف آ گ FAG در سایز های مختلف ساخته می شود به همین دلیل در بیشتر صنایع میتواند گزینه مناسبی باشد.

از مهمترین ویژگی های بلبرینگ اف آ گ FAG میتوان به استحکام و مقاومت بالا، طول عمر بالا، روانکاری و آبندی مناسب، کارایی در شرایط سخت و حساس، استفاده از متریال های اولیه با کیفیت و مقاومت در برابر سایش و خوردگی اشاره کرد.

بلبرینگی که توسط شرکت آلمانی تولید می شود دارای ساچمه های درشت که قطر های بزرگ و کوچکی دارد ساخته می شود. بلبرینگ اف آ گ FAG جزو بلبرینگ های شعاعی می باشد که به تعلیق بار های شعاعی می پردازد. از جمله پرکاربردترین بلبرینگ اف آ گ FAG، نوع شیار عمیق آن می باشد و به دلیل ویژگی هایی که دارد بسیار پرفروش می باشد.

بلبرینگ اف آ گ FAG برای اینکه مقاومت بالایی در برابر سایش و خوردگی داشته باشد، در ساخت آن ها از آلیاژ های فولادی که محصول آلمان می باشد استفاده می کنند. از دیگر ویژگی های منحصر به فرد بلبرینگ اف آ گ FAG روانکاری مناسب آن ها می باشد که کاملا متناسب با سایز و اندازه بلبرینگ ها می باشد.

در دستگاه ها و ماشین آلاتی که گران قیمت هستند و کارکرد حساسی دارند بهتر است از بلبرینگ اف آ گ FAG در ساختار آنها استفاده شود. این نوع بلبرینگ به دلیل کیفیت بالایی که دارند، قیمت بالاتری نیز دارند لذا برای کسانی که کیفیت برایشان ارجعیت دارد گزینه مناسبی می باشد.

یکی از نمایندگی های معتبر فروش بلبرینگ اف آ گ FAG در ایران، شرکت تکنیک بلبرینگ می باشد که تمامی انواع بلبرینگ های این برند در این شرکت موجود می باشد. لذا در صورت نیاز به بلبرینگ مورد نظر میتوانید با واحد پشتیبانی شرکت تماس بگیرید تا همکاران ما تمامی اطلاعات مورد نیاز در زمینه بلبرینگ اف آ گ FAG را برای شما توضیح دهند تا شما بتوانید بسته به نوع دستگاهی که دارید بلبرینگ مناسبی را انتخاب کنید.