بلبرینگ اف بی جی FBJ

بلبرینگ اف بی جی FBJ
بلبرینگ اف بی جی FBJ در حدود 120 سال پیش در آلمان توسط یک دستگاه سنگ زنی توپی ساخته شد که ساخت این دستگاه پایه و اساس صنعت بلبرینگ به شمار می رود. از بلبرینگ اف بی جی FBJ معمولا میتوان در بیشتر صنایع و خودرو ها که کاربرد های پیچیده ای دارند استفاده کرد.

بلبرینگ اف بی جی FBJ در انواع مختلف توسط شرکت مربوطه تولید و ساخته می شود که هر کدام از این بلبرینگ اف بی جی FBJ در کاربرد های مختلفی بسته به نوع دستگاه میتواند استفاده شود. از انواع بلبرینگ اف بی جی FBJ تولید شده می توان بلبرینگ کشاورزی، بلبرینگ تماس زاویه ای، یاتاقان بلبرینگ، بلبرینگ مفصلی، رولبرینگ استوانه ای، بلبرینگ شیار ، بلبرینگ استیل سری 6 هزار، بلبرینگ تماس زاویه ای با چهار نقطه تماس، بلبرینگ مینیاتوری، رولبرینگ سوزنی، یاتاقان سری SN، بلبرینگ خود تنظیم شونده، رولبرینگ بشکه ای، رولبرینگ مخروطی، بلبرینگ کف گرد اشاره کرد.

بلبرینگ اف بی جی FBJ جزو قطعات ضروری در اکثر ماشین آلات صنعتی به شمار می رود. استفاده از بلبرینگ در دستگاه ها سبب می شود که قطعات بتوانند بدون هیچ محدودیتی کار کرده و بدون اصطکاک جابجا شوند. اگر در این دستگاه ها از بلبرینگ استفاده نشود قطعات سریعا دچار آسیب و خوردگی می شوند و نمیتوانند به درستی کار کنند.

همانطور که گفته شد از بلبرینگ اف بی جی FBJ میتوان در اکثر صنایع از جمله صنعت کشاورزی، صنایع ماشین سازی، صنایع غذایی و … به طور گسترده استفاده کرد. از مهمترین ویژگی های بلبرینگ اف بی جی FBJ که سبب کاربرد زیاد آن شده است میتوان به قیمت مناسب، کیفیت بسیار بالا و طول عمر بالای آن اشاره کرد.

در ساختار بلبرینگ اف بی جی از دو حلقه بلبرینگ استفاده شده است. عناصر نوردی که در بین حلقه ها قرار می گیرد معمولا میواند توپ، غلتک استوانه ای، غلتک سوزنی، غلتک سوزنی و یا مخروطی باشد. در بلبرینگ اف بی جی FBJ برای اینکه این عناصر با یک دیگر برخورد نداشته باشند برای هدایت آنها از محفظه های خاصی استفاده می کنند. به کمک این محفظه ها عناصر نورد به طور صحیحی در جای خود قرار می گیرند.

بلبرینگ اف بی جی FBJ یکی از با کیفیت ترین بلبرینگ های موجود در بازار می باشد و باید از نمایندگی های معتبری که در ایران وجود دارد تهیه شود. تکنیک بلبرینگ نمایندگی رسمی و وارد کننده بلبرینگ اف بی جی FBJ در ایران می باشد که تمامی مدل های بلبرینگ اف بی جی FBJ در این نمایندگی موجود می باشد.