بلبرینگ کی جی KG

بلبرینگ کی جی KG
کشور چین یکی از تولید کنندگان و عرضه کنندگان بلبرینگ کی جی KG می باشد. بلبرینگ کی جی KG به دلیل قیمت ارزانتری که دارند به طور گسترده در بیشتر صنایع و دستگاه ها استفاده می شوند. یکی از با کیفیت ترین بلبرینگ هایی که در کشور چین تولید می شود بلبرینگ کی جی KG می باشد.

بلبرینگ تولید شده توسط این برند تنوع زیادی دارد و نسبت سایر برند های موجود در بازار قیمت پایین تری دارد به همین دلیل در ایران و سایر کشور ها طرفداران زیادی دارد. از جمله بلبرینگ های تولید شده توسط این شرکت بلبرینگ شیار عمیق KG ، بلبرینگ تماس زاویه ای KG ، بلبرینگ خود تنظیم KG و بلبرینگ کف گرد KG می باشد که جزو قطعات پرطرفدار تولید شده برند کی جی می باشد.

بلبرینگ کی جی KG شیار عمیق یکی از پر مصرف ترین بلبرینگ های موجود در بازار می باشد. بلبرینگ کی جی KG شیار عمیق با ساختار ساده ای که دارد در بیشتر دستگاه ها و ماشین ها استفاده می شود. این نوع بلبرینگ به صورت شیار عمیق یک طرفه و یا دو طرفه تولید می شود.

یکی دیگر از بلبرینگ های کی جی KG، نوع تماس زاویه ای آن با سری هفت هزار می باشد. در بلبرینگ کی جی KG تماس زاویه ای در بین حلقه های داخلی و خارجی تماس وجود دارد و به دلیل این ویژگی منحصر به فردی که دارد میتواند بارهای محوری را در یک جهت حمل کند. بلبرینگ تماس زاویه ای کی جی KG در سه مدل مختلف بلبرینگ تماس زاویه ای یک ردیفه، بلبرینگ تماس زاویه ای دو ردیفه و بلبرینگ تماس زاویه ای با چهار نقطه تماس تولید و ساخته می شوند.

از دیگر انواع بلبرینگ کی جی KG، بلبرینگ های کف گرد می باشد. بلبرینگ کف گرد سری 51 هزار تولید شده توسط این شرکت ساختار بسیار ساده ای دارد که مونتاژ آن نسبت به سایر بلبرینگ ها ساده تر می باشد. این بلبرینگ ها قابلیت حمل بارهای محوری را دارند و به دلیل ساختار ساده ای که دارند بسیار پرطرفدار می باشند. این نوع بلبرینگ به صورت کف گرد یک طرفه و کف گرد دو طرفه تولید می شود.

در صورت نیاز به خرید هر یک از بلبرینگ کی جی KG میتوانید به نمایندگی تکنیک بلبرینگ مراجعه کنید. تمامی بلبرینگ کی جی KG که در این نمایندگی به فروش می رسد اورجینال می باشد لذا با خیال راحت میتوانید بلبرینگ کی جی KG مورد نیاز خود را از این نمایندگی تهیه کنید.