بلبرینگ ان اس کا NSK

بلبرینگ ان اس کا NSK
بلبرینگ ان اس کا NSK جزو مشهور ترین برند های موجود در دنیا می باشد که طول عمر و کیفیت بالای این محصولات در بین برند های مشابه حرف اول را می زند. بلبرینگ ان اس کا NSK تولید کشور ژاپن می باشد. بلبرینگ NSK تولید شده توسط این کشور دارای یک دفترچه راهنما می باشد که تمامی جزئیات و مشخصات بلبرینگ  در آن قید شده است که کاربران با مطالعه به راحتی می توانند تمامی اطلاعات مورد نیاز در رابطه با بلبرینگ ان اس کا NSK را به دست آورند.

بلبرینگ ان اس کا NSK در سایز های کوچک و بزرگ ساخته می شوند. از بلبرینگ سایز کوچک معمولا در ساعت ها، تجهیزات پزشکی و از بلبرینگ ان اس کا NSK سایز بزرگ در سازه های نظامی، کشتی ها و سازه های هوایی به طور گسترده استفاده می کنند.

بلبرینگ ان اس کا به دلیل روان کاری و گریس کاری مناسبی که دارد نسبت به سایر بلبرینگ های موجود در بازار طول عمر بیشتری دارد. در روان کاری بلبرینگ ان اس کا NSK از گریس پایه لیتیوم استفاده می کنند که در دماهای بالا این گریس مانع از سوختن، خوردگی و از بین رفتن بلبرینگ می شود. همچنین در ساختار بلبرینگ ان اس کا NSK لبه های منحنی به طوری قرار گرفته اند که در صورت وجود تغییرات زاویه ای از شکستن بلبرینگ ان اس کا NSK جلوگیری می کند. موارد ذکر شده از ویژگی های منحصر به فرد در بلبرینگ ان اس کا NSK بشمار می رود که سبب تمایز این برند با سایر برند های موجود در بازار شده است.

روان کننده هایی که برروی بلبرینگ ان اس کا NSK بکار می رود بسته به شرایط کاری بلبرینگ میتواند متفاوت باشد. گریس هایی که برای بلبرینگ ان اس کا NSK به کار می رود در 3 نوع مختلف موجود می باشد. از جمله گریس های پرکاربرد در این بلبرینگ شامل گریس با پایه لیتیوم از نوع نسوز، گریس با پایه کلسیم و گریس با پایه آلومینیومی که سبب حفط حالت مکانیکی بلبرینگ در دماهای بسیار بالا می شود.

جهت خرید بلبرینگ ان اس کا NSK در ایران میتوانید به شرکت تکنیک بلبرینگ مراجعه کنید. انواع بلبرینگ ان اس کا NSK از جمله بلبرینگ خودتنظیم ان اس کا، بلبرینگ تماس زاویه ای، بلبرینگ شیار عمیق، بلبرینگ کف گرد در این شرکت موجود می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فروش بلبرینگ ان اس کا NSK و قیمت های آن میتوانید با واحد پشتیبانی در ارتباط باشید.