بلبرینگ تیمکن TIMKEN

بلبرینگ تیمکن TIMKEN
تیمکن یک برند آمریکایی در زمینه تولید انواع بلبرینگ و رولبرینگ می باشد. محصولات تولید شده توسط این شرکت در ایران و سایر شرکت ها دارای نمایندگی می باشد و کاربرد گسترده ای نیز در بیشتر کشور های جهان دارد.

بلبرینگ تیمکن TIMKEN تولید شده توسط این شرکت کیفیت بسیار بالایی نسبت به سایر برند های موجود در بازار دارد و به همین دلیل توانسته در اکثر ماشین آلات سبک و سنگین در دنیا به طور گسترده استفاده شود.

بلبرینگ تیمکن TIMKEN علاوه بر کیفیت بسیار بالایی که دارد یک سری ویژگی های منحصر به فردی نیز دارد که سبب پرطرفدار شدن این برند شده است. از جمله ویژگی های بلبرینگ تیمکن TIMKEN میتوان به مقاومت در برابر حرارت، تحمل بارهای شعاعی و محوری، مقاومت در برابر سایش، خوردگی و عوامل خورنده اشاره کرد.

کیفیت بالای بلبرینگ تیمکن TIMKEN به دلیل استفاده از متریال های با کیفیت در ساختار بلبرینگ ها می باشد. از جمله آلیاژ هایی که در ساخت بلبرینگ توسط این شرکت به کار می رود آلیاژ منگنز، مولیبدن و سایر فلزات گرانبها می باشد. به دلیل استفاده از آلیاژ های گران بها در ساختار بلبرینگ تیمکن TIMKEN، قیمت این نوع بلبرینگ ها نسبت به سایر بلبرینگ های موجود در بازار بالاتر می باشد و برای کسانی که به کیفیت بلبرینگ اهمیت می دهند گزینه مناسبی می باشد.

به صورت کلی قیمت بلبرینگ های موجود در بازار به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله این موارد می توان به نوع بسته بندی، برند محصولات، جنس متریال به کار رفته شده در آن، طول عمر بلبرینگ اشاره کرد. در ساخت بلبرینگ تیمکن TIMKEN مواد فوق العاده با کیفیتی به کار رفته که همین مورد سبب قیمت بالای این محصول نسبت به سایر برند های موجود در بازار شده است.

علیرغم قیمت بالای این محصول، همچنان طرفداران زیادی دارد و به صورت گسترده در انواع ماشین آلات مختلف استفاده می شود. از انواع بلبرینگ تیمکن TIMKEN میتوان به بلبرینگ خود تنظیم تیکمن، بلبرینگ کف گرد تیکمن، بلبرینگ تماس زاویه ای تیکمن، بلبرینگ شیار عمیق تیکمن اشاره کرد.

شرکت تکنیک بلبرینگ عرضه کننده بلبرینگ تیمکن TIMKEN در ایران می باشد. بلبرینگ تیمکن در انواع مختلف در این فروشگاه موجود می باشد و مشتریان عزیز در صورت نیاز به هر یک از بلبرینگ های برند تیمکن TIMKEN میتوانند به این شرکت مراجعه کرده و قطعه مورد نظر خود را از همکاران ما تحویل بگیرند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه بلبرینگ تیمکن TIMKEN میتوانید با شرکت تکنیک بلبرینگ در ارتباط باشید.