بلبرینگ بال اسکرو

بلبرینگ بال اسکرو
بلبرینگ بال اسکرو یک وسیله مکانیکی می باشد که حرکت چرخشی را به حرکت خطی تبدیل می کند. از این بلبرینگ در دستگاه های CNC و بیشتر ماشین آلات صنعتی استفاده می کنند. بلبرینگ بال اسکرو ظاهری شبیه پیچ و مهره دارد که گوی موجود در آن به عنوان شقت عمل کرده و بال اسکرو مانند پیچ کار می کند. از مهمترین مزیت استفاده از بلبرینگ بال اسکرو اصطکاک پایین آن می باشد.

بلبرینگ بال اسکرو در برابر بارهای فشاری مقاومت بالایی دارد و با کمترین میزان اصطکاک میتواند کار خود را انجام دهد. در دستگاه ها و صنایعی که دقت بالایی مورد نیاز است به دلیل تلرانس دقیق که توسط بلبرینگ بال اسکرو ایجاد می شود استفاده از آن میتواند گزینه مناسبی باشد. یکی از ویژگی های خاص بال اسکرو این است که میتواند لقی بین ورودی و خروجی را حذف کند در واقع بصورت پیش بار کار کند. برند های مختلفی از بلبرینگ بال اسکرو در بازار موجود می باشد که برای خرید مناسب بهتر است از قبل در مورد ویژگی ها و قیمت های هر کدام از برند ها اطلاعات کافی کسب کنید.

همانند سایر بلبرینگ ها، انتخاب نوع روان کننده برای بلبرینگ بال اسکرو نیز اهمیت زیادی دارد. در واقع با روغن کاری و روان کاری مناسب و به موقع میتوان بصورت مستقیم بر طول عمر، عملکرد بلبرینگ، قابلیت بارگزاری و دقت عملکرد بلبرینگ بال اسکرو تاثیر گذاشت. استفاده از روان کننده ها در بلبرینگ بال اسکرو سبب کاهش سایش بین سطوح شده در نتیجه میزان خوردگی و سایش در بال اسکرو به شدت کاهش می یابد.

در صورتیکه می خواهید از بلبرینگ بال اسکرو در دستگاه های خود استفاده کنید بهتر است در ابتدا میزان بار مکانیکی، دقت مورد نیاز برای حرکت، شرایط محیطی و محل نصب را در نظر بگیرید تا دستگاه های شما بتواند به راحتی و بدون مشکل کار کند زیرا اگر بلبرینگ مناسبی انتخاب نکنید در زمان کوتاهی دستگاهای شما آسیب می بیند و یا بلبرینگ شکسته و یا خراب می شود لذا مجبور به پرداخت هزینه های گزافی خواهد شد.

تکنیک بلبرینگ مرکز ارائه دهنده و فروش انواع بلبرینگ بال اسکرو با کیفیت بالا و قیمت مناسب برای مشتریان عزیز می باشد. بلبرینگ بال اسکرو در انواع برند ها با ویژگی های مختلف در این شرکت موجود می باشد که به راحتی میتوانید بلبرینگ مد نظر خود را خریداری کنید. در صورت بروز هرگونه مشکل در انتخاب و یا خرید بلبرینگ بال اسکرو میتوانید با همکاران تکنیک بلبرینگ در ارتباط باشید.