بلبرینگ بال اسکرو چینی

بلبرینگ بال اسکرو چینی

بلبرینگ بال اسکرو چینی بدون حرکت کشویی و با چرخش مثبت و منفی، می تواند چرخش چپ و راست، موقعیت یابی با دقت بالا را فراهم کند و جذب شوک، جبران انحرافات شعاعی، زاویه ای و محوری با بلبرینگ بال اسکرو چینی اتفاق می افتد که این بلبرینگ، کوپلینگ ثابت با لولا یا پیچ ترمز، می تواند با توجه به نیاز مشتری پردازش شود.

طول بلبرینگ بال اسکرو چینی قابل تنظیم است و ما می توانیم هر طولی را که می خواهید ارائه دهیم، و لطفاً به ما اطلاع دهید که کدام طول برای شما مناسب است، سپس در اسرع وقت کل هزینه ها را برای شما محاسبه خواهیم کرد که اگر مطابق نقشه های خود نیاز به ماشینکاری دارید، لطفا قبل از سفارش به ما بگویید. زیرا بلبرینگ بال اسکرو چینی در فرمان برق خودرو برای تبدیل حرکت چرخشی موتور الکتریکی به حرکت محوری قفسه فرمان استفاده می شود و به دلیل کشش اصطکاکی کمی که دارند، در ماشین ابزار، ربات ها و تجهیزات مونتاژ دقیق نیز استفاده می شوند.

علاوه بر این بلبرینگ بال اسکرو چینی با دقت بالا در پله سازی برای ساخت نیمه هادی ها و غیره استفاده می شود و دارای عمر طولانی به دلیل اصطکاک کم، صدای عملیاتی کم می باشد. همچنین بدون اثر ضد لغزش، کمتر گرم می شود، قدرت رانندگی مورد نیاز را کاهش می دهد. بلبرینگ بال اسکرو چینی، استحکام استاتیک و دینامیکی بالا، موقعیت بالا و دقیق تر را فراهم می کنند و گشتاور شروع کوچک، قادر به اعمال سرعت بالا است.

بلبرینگ بال اسکرو چینی ما در طیف کاملی از قطرها و پیکربندی‌ های مهره ، در انواع از پیش بارگذاری شده یا بدون بارگذاری، همه در پاکت‌ های استاندارد صنعتی عرضه می‌شوند و آنها دقت قابل اعتماد و تکرارپذیری را با قیمت مقرون به صرفه ارائه می دهند. بلبرینگ بال اسکروچینی دارای قابلیتی است که طراحی که انحراف توپ بلبرینگ چرخشی را به حداقل می‌ رساند تا عملکرد نرم‌ تر و بی‌صداتری داشته باشد و فلنج های استاندارد برای بسیاری از مدل های بلبرینگ بال اسکروچینی ما ارائه می شود.

البته در نظر داشته باشید که هنگام تعویض سیستم‌های محرک معمولی (مانند پیچ‌های جوش، هیدرولیک یا پنوماتیک)، بلبرینگ بال اسکرو چینی می ‌تواند از موتورهای محرک کوچک‌تر و ارزان‌ تر استفاده کنند که نیاز به تجهیزات کمکی را کاهش می‌دهد و راندمان بیش از 90٪ با ضریب اصطکاک پایین ثابت را با دقت قابل اعتماد و تکرارپذیری با قیمتی مقرون به صرفه ارائه دهد و البته بلبرینگ بال اسکرو چینی استحکام را در مجموعه های از پیش بارگذاری شده بهینه می کند و عمر مفید را افزایش می دهند که در طیف کاملی از انواع، چه نوع از پیش بارگذاری شده و چه بدون بارگذاری و حتی طول های غیر استاندارد موجود است.