جدول انواع بلبرینگ تماس زاویه ای

جدول انواع بلبرینگ تماس زاویه ای

جدول انواع بلبرینگ تماس زاویه ای با اطلاعات زیادی برای بلبرینگ در اندازه های مختلف بسته به اندازه شفت و نیازهای کاربرد موجود است و از آنجایی که آنها در همه انواع صنایع استفاده می شوند، برای انواع مختلف اندازه های کاربردی، از چرخ های اسکیت برد گرفته تا مته های نفت، جدول انواع بلبرینگ تماس زاویه ای مورد نیاز می باشد و نیاز به اندازه گیری دستی را می توان به راحتی با استفاده از کولیس ورنیه انجام داد تا اندازه گیری های دقیق را به راحتی انجام دهد. همچنین جدول انواع بلبرینگ تماس زاویه ای بر اساس نوع شیار، قفسه ها، جنس و متریال و حداقل بار بلبرینگ توضیحات بی شماری ارائه می دهد.

در جدول انواع بلبرینگ تماس زاویه ای حلقه های بلبرینگ با قطر داخلی، قطر بیرونی و عرض اندازه گیری می شوند و اندازه آن اغلب به این صورت نوشته می شود: ID x OD ×W. این اندازه گیری ها معمولاً بر حسب میلی متر گرفته می شوند، اما می توانند به اینچ هم تبدیل شوند. در واقع، اکثر تولید کنندگان و تامین کنندگان اندازه گیری جدول انواع بلبرینگ تماس زاویه ای را در هر دو سیستم امپریال و متریک ارائه می دهند.

هر ترکیبی از این اندازه‌گیری‌ها در جدول انواع بلبرینگ تماس زاویه ای به یک سری اعداد مرتبط است که معمولاً مستقیماً روی بلبرینگ قرار دارد. جدول انواع بلبرینگ تماس زاویه ای به طور گسترده ای در دسترس هستند و می توان از آنها برای یافتن اندازه گیری های یک بلبرینگ خاص استفاده کرد. بعضی اندازه ها البته به اندازه شفت و نیازهای کاربردی بستگی دارد و اندازه آن می تواند تا حد زیادی بر عملکرد و قابلیت های یک بلبرینگ تأثیر بگذارد. بنابراین جدول انواع بلبرینگ تماس زاویه ای در اندازه های مختلف برای صنایع مختلف کاربرد دارد.

به طور کلی، بلبرینگ های تماس زاویه ای کوچکتر ظرفیت بار کمتری دارند و آنها در برنامه هایی استفاده می شوند که در آن کارایی فضا مهمتر از ظرفیت فشار است و اغلب برای کاربردهای بسیار کوچک مانند ابزار دقیق پزشکی، روباتیک یا تجهیزات نیمه رسانا استفاده می‌شوند. از سوی دیگر، حلقه های بزرگتر در جدول انواع بلبرینگ تماس زاویه ای ظرفیت بارگذاری بیشتری دارند. آنها برای صنایع سنگین مانند ماشین آلات کشاورزی، تجهیزات معدن و حفاری یا ابزارهای برقی سنگین استفاده می شوند و بسیاری از تولید کنندگان نیز گزینه های اندازه جدول انواع بلبرینگ تماس زاویه ای سفارشی را برای برنامه های بسیار خاص که دارای الزامات منحصر به فرد هستند ارائه می دهند.