بلبرینگ تک ردیفه ساچمه

بلبرینگ تک ردیفه ساچمه
بلبرینگ تک ردیفه ساچمه به دلیل استفاده در بیشتر صنایع در واقع همه کاره محسوب می شوند و ساختار بسیار ساده ای نیز دارند. بلبرینگ تک ردیفه ساچمه با شماره های مخصوص مشخص می شود که این شماره ها از شماره 6 شروع می شود. از این بلبرینگ در صنایعی که سرعت بالایی مورد نیاز باشد استفاده می کنند.

بلبرینگ تک ردیفه ساچمه قابلیت تحمل بار های شعاعی و محوری را در دو جهت دارد و نیاز به نگهداری و تعمیر زیاد و خاصی ندارد. ساچمه هایی که در ساختار این نوع بلبرینگ بکار می رود میتواند از نوع سرامیکی و یا فلزی باشد که بلبرینگ هایی که ساچمه سرامیکی در ساختار خود دارد نسبت به نوع فلزی سرعت بالاتری دارند و در دستگاه هایی که با سرعت بالا کار می کنند گزینه مناسبی می باشد.

جنس بلبرینگ تک ردیفه ساچمه معمولا از فولاد یا فولاد ضد زنگ می باشد که در محیط های رطوبتی از زنگ زدن بلبرینگ جلوگیری می کند. در صورتیکه محیط اسیدی باشد از استیل نگیر در ساختار بلبرینگ تک ردیفه ساچمه استفاده می کنند تا از خوردگی آن جلوگیری شود و عمر مفید آن بیشتر شود.

شرکت تکنیک بلبرینگ یک شرکت معتبر و با سابقه در زمینه فروش انواع بلبرینگ تک ردیفه ساچمه در ایران می باشد. بلبرینگ تک ردیفه ساچمه موجود در این شرکت از برند های مطرح دنیا می باشد که همه آن ها کیفیت بسیار بالایی دارند و از نظر قیمت نیز مقرون به صرفه می باشند.

در حالت کلی این نوع بلبرینگ به صورت دوتایی در دستگاه ها به کار می رود و در صورتی که دوتایی استفاده شوند میتوانند به یک دیگر جازده و تنظیم شوند. قیمت بلبرینگ تک ردیفه ساچمه معمولا بر اساس برند های تولید شده و سایز متغیر می باشد.

در انتخاب بلبرینگ تک ردیفه ساچمه باید دقت زیادی به خرج داد . به دلیل اهمیت بلبرینگ تک ردیفه ساچمه در دستگاه ها، بهتر است قبل از خرید بلبرینگ برای دستگاه های خود، به طور کلی در مورد انواع بلبرینگ و ویژگی های آنها تحقیق کنید و دقیقا بلبرینگی را که متناسب با دستگاه شما می باشد انتخاب کنید. در صورت انتخاب نادرست بلبرینگ تک ردیفه ساچمه، احتمال آسیب دیدگی در دستگاه ها بیشتر می شود و ممکن است پس از یک مدت کوتاه بلبرینگ دچار خرابی شود و یا بشکند در این صورت باید هزینه های زیادی را برای تعمیر دستگاه و یا تعویض بلبرینگ بپردازید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع بلبرینگ تک ردیفه ساچمه و اطلاع از ویژگی های آن میتوانید با همکاران تکنیک بلبرینگ در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی کنند.