بلبرینگ شیار عمیق

بلبرینگ شیار عمیق
بلبرینگ شیار عمیق از پر استفاده ترین بلبرینگ های موجود در بازار می باشد. در بلبرینگ شیار عمیق یک شیار دایره ای عمیق وجود دارد که شعاع آن با شعاع ساچمه های موجود برابر است. به همین دلیل یک تماسی بین رینگ ها و شیار ها وجود دارد که سبب می شوند این نوع بلبرینگ بتواند بارهای محوری و شعاعی را در دو جهت تحمل کند و در دستگاه هایی که سرعت بالایی دارند استفاده از این نوع بلبرینگ می تواند گزینه مناسبی باشد.

روغن کاری بلبرینگ بوسیله گریس با پایه لیتیوم انجام می شود و دیگر نیازی نیست که به صورت دوره ای روغن کاری انجام شود. بلبرینگ شیار عمیق برعکس بلبرینگ های خود تنظیم نسبت به تغییر زاویه اتصال محور و خروج از مرکز حساس است و در این صورت احتمال آسیب به بلبرینگ وجود دارد.

بلبرینگ شیار عمیق به دلیل ساختار غیر قابل تفکیک، کارکرد مناسب در سرعت های بالا و طراحی ساده ای که دارند نسبت به سایر بلبرینگ ها کاربرد گسترده ای دارند. این نوع بلبرینگ ها به صورت بلبرینگ شیار عمیق تک ردیفه و دو ردیفه موجود هستند.

شیار هایی که در ساختار بلبرینگ شیار عمیق تک ردیفه وجود دارد به صورت یکپارچه بوده و این شیار ها با ساچمه های موجود در بلبرینگ از نظر هندسی کاملا مطابق هم می باشد این ویژگی سبب می شود تا این بلبرنیگ بتواند بارهای شعاعی و محوری را در دو جهت تحمل کند.

بلبرینگ های شیار عمیق یک سری ویژگی هایی دارند که سبب کاربرد گسترده آنها شده است. این بلبرینگ در هنگام چرخش هیچ صدایی تولید نمی کند از طرفی این بلبرینگ بسیار مقاوم بوده طول عمر بالایی دارد. همانطور که قبلا گفته شد بلبرینگ شیار عمیق قابلیت تحمل بار بسیار بالایی دارد و همچنین نسبت به سایر بلبرینگ های موجود در بازار قیمت مناسب تری دارد که سبب پرطرفدار شدن آن شده است.

بلبرینگ شیار عمیق بسته نوع استفاده و کاربردی که دارند می توانند با کاسه نمد و یا بدون کاسه نمد طراحی و ساخته شوند از بلبرینگ شیار عمیق در ساختار انواع خودرو ها و ماشین های لباس شویی استفاده می کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بلبرینگ شیار عمیق، نحوه خرید، قیمت فروش و … میتوانید به شرکت تکنیک بلبرینگ که نمایندگی معتبر فروش انواع بلبرینگ می باشد مراجعه کنید. همکاران ما در این مجموعه آماده ارائه مشاوره برای شما عزیزان می باشند تا بتوانید یک خرید مطمئن و با کیفیت انجام دهید.