بلبرینگ صنایع نفت گاز و پتروشیمی

بلبرینگ صنایع نفت گاز و پتروشیمی

مهندسان از بلبرینگ صنایع نفت گاز و پتروشیمی به صورت جفت در هر دو جهت برای حمل بارهای سنگین استفاده می کنند، به گونه ای که بلبرینگ صنایع نفت گاز و پتروشیمی را به بلبرینگ های دو ردیفه با تماس زاویه ای تبدیل می کند .

کاربرد این بلبرینگ ها بر اساس جنس آنها نیز متفاوت است. بلبرینگ صنایع نفت گاز و پتروشیمی فولادی است و از اجزایی استفاده می کنند. به طور کامل از فولاد ساخته شده اند یا از آلیاژهای فولادی با ترکیبی از عناصر دیگر در آن ها وجود دارد. بلبرینگ صنایع نفت گاز و پتروشیمی کاندیدای ایده آلی برای حمل بارهای وزن بسیار سنگین هستند. عین حال سرعت چرخش عالی را هنگام چرخش به اطراف دست می دهند.

بلبرینگ صنایع نفت گاز و پتروشیمی می‌توانند اندازه‌گیری‌ های بسیار دقیقی را به شما ارائه دهند، زیرا در سطوح بالایی از دقت تولید می‌شوند.ویژگی‌های آن‌ها باعث می‌شود که بلبرینگ صنایع نفت گاز و پتروشیمی در صنعت و محیط های با مقاومت سخت و غیره کاربرد داشته باشند.

این نوع بلبرینگ صنایع نفت گاز و پتروشیمی همچنین می توانند بسیار سنگین و پر سر و صدا باشند و در تولید و محیط های دیگر استفاده می شوند. بلبرینگ صنایع نفت گاز و پتروشیمی می‌توانند بسیار گران قیمت باشند. مهندسان همچنین باید به طور مداوم فلزات فولادی را روغن کاری کنند تا آنها را کارآمد نگه دارند. اگر به درستی نگهداری نشوند، ممکن است باعث خرابی یاتاقان شوند و به پایان عمر مورد نظر خود نرسند.

فروش بلبرینگ صنایع نفت و گاز

تولید کنندگان بلبرینگ صنایع نفت گاز و پتروشیمی را در سبک های مختلف تولید و به فروش می رسانند. می‌توانید گلوله های فولادی با مقادیر بیشتری کربن که در معرض عملیات حرارتی هستند. از طریق روش‌های دیگر سخت شده‌اند، خریداری کنید.

تغییرات محتوای کربن در بین بلبرینگ صنایع نفت گاز و پتروشیمی بر خواص آنها تأثیر می گذارد. فولادهای کم کربن در کاربردهایی یافت می شوند. نیاز به مقاومت در برابر خوردگی دارند، اما لزوماً سطح سخت شده ندارند.

در حالی که می توان از مواد فولادی کم کربن در محورهای خطی یاتاقان توپ استفاده کرد. اما برای تماس بین خود توپ ها عالی نیستند. آنها معمولاً برای جلوگیری از آسیب در این موارد استفاده می شوند.

بلبرینگ صنایع نفت گاز و پتروشیمی با مقادیر متوسط کربن قوی، مقاوم در برابر آب و مقاوم هستند. این ویژگی ها آنها را برای چرخ دنده ها، محورها، ناودانی ها و سایر اجزای ماشین مناسب می کند. فولادهای پر کربن قوی ترین و سخت ترین فولادها هستند در حالی که در برابر خوردگی مقاوم هستند.