بلبرینگ صنعتی کشاورزی

بلبرینگ صنعتی کشاورزی

بلبرینگ صنعتی کشاورزی شیار عمیق که برای عملیات با سرعت بالا طراحی شده است، در این یاتاقان، جدا کننده برای جلوگیری از ساییدگی توپ ها به یکدیگر عمل می کند، همانطور که در صنایع کشاورزی به کار می رود.

در روش دیگر، جدا کننده ممکن است توسط عناصر بیرونی هدایت شود و در جاهایی که سرعت های چرخشی کم است، جدا کننده اغلب حذف می شود. عناصر غلتشی در بلبرینگ صنعتی کشاورزی ممکن است اشکال مختلفی داشته باشند.

سیلندر، توپ، غلتک مخروطی، بشکه، یا غلتک های بسیار باریک معروف به سوزن  و کل نام حامل عموماً از این شکل گرفته شده است. انواع مختلفی از بلبرینگ صنعتی کشاورزی وجود دارد که متناسب با نیازهای خاص است. بلبرینگ شیار عمیق همه کاره ترین است.

بارهای شعاعی و ظرفیت بار رانش ممکن است در این بلبرینگ صنعتی کشاورزی تقریباً برابر باشند. زمانی که جدا کننده مناسب داشته باشد. برای عملکرد با سرعت بالا بسیار خوب است و در سرعت های پایین. هیچ جدا کننده ای مورد نیاز نیست و در سرعت های متوسط، یک جدا کننده کنترل توپ از ساختار فولادی کافی است.

عملکرد بلبرینگ

در حالی که عملکرد نهایی با سرعت بالا با جدا کننده کنترل شده کاملاً ماشین کاری شده در بلبرینگ صنعتی کشاورزی به دست می آید. از آنجایی که گلوله ها با جابجایی خارج از مرکز بلبرینگ صنعتی کشاورزی در یاتاقان جمع می شوند. تعداد توپ ها در این نوع بلبرینگ محدود است اما عملکرد با سرعت بالا و ظرفیت بار رانش مختل می شود.

هنگامی که بارهای چرخشی سنگین در یک جهت با بارهای شعاعی همراه می شوند. بلبرینگ های تماس زاویه ای قوی تر عمل می کنند. با سرعت بالا و دقیق از جفت های از پیش بارگذاری محوری این بلبرینگ صنعتی کشاورزی استفاده می کنند.

پیش بارگذاری توسط طول فاصله ‌گیرها کنترل می‌شود. که موقعیت محوری را تعیین می‌کند. یا با نصب بلبرینگ‌ها در مقابل یکدیگر به صورت پشت به پشت این کار انجام می شود.

در بلبرینگ صنعتی کشاورزی بخش های مهم آن در کارخانه در بلبرینگ تعبیه شده است. شرکت ما در تولید بلبرینگ صنعتی کشاورزی در راه حل های تخصصی بلبرینگ برای برخی از سخت ترین کاربردها تخصص دارد.

در صنایع کشاورزی با کاربردهای خود می‌تواند بلبرینگ‌های فولادی سنتی را در شرایط شستشوی ثابت، دماهای بالا، فشارهای بالا و موارد دیگر قرار دهد. توپ های سرامیکی برای بلبرینگ صنعتی کشاورزی نیز موجود است. با راه حل های نوآورانه بلبرینگ و روغن کاری شرکت ما، می توانید مطمئن باشید که ما سخت ترین مشکلات شما را حل خواهیم کرد.