رولبرینگ بشکه ای

رولبرینگ بشکه ای
یکی از بیرینگ هایی که میتواند مقاومت بالایی در شرایط سخت  از خود نشان دهند رولبرینگ بشکه ای می باشد. ویژگی اصلی رولبرینگ بشکه ای خود تنظیم بودن آن است یعنی مقاومت خوبی در برابر گرما و اصطکاک ایجاد شده توسط دستگاه ها را دارد. ساختار رولبرینگ بشکه ای به گونه ای طراحی شده که دو ردیف عنصر نورد که شکل بشکه ای دارند در زاویه های مخالف در کنار هم قرار دارند.

رولبرینگ بشکه ای در برابر ضربه نیز میتواند مقاومت بسیار خوبی از خود نشان دهد که جرو ویژگی های این رولبرینگ به حساب می رود. در صورتی که در شفت ها انحرافی وجود داشته باشد به دلیل هم ترازی در رولبرینگ بشکه ای بارگیری کامل ظرفیت امکان پذیر می باشد. رولبرینگ بشکه ای استحکام بیشتری در حمل بار های سنگین با سرعت پایین را دارند به همین در صنایع خاص بکار می روند.

حفره هایی که در ساخت رولبرینگ بشکه ای بکار میرود معمولا از نوع مستقیم و یا مخروطی می باشد. رولبرینگ بشکه ای با حفره های مستقیم، کاربرد گسترده تری دارد ولی نوع مخروطی نیز میتواند مستقیما روی شفت های مخروطی شکل نصب شود.

رولبرینگ بشکه ای با پسوند های خاصی مشخص می شود که این پسوند ها هر کدام نشان دهنده ویژگی های خاص رولبرینگ بشکه ای می باشد. رولبرینگ بشکه ای که دارای پسوند C، CC، ECمی باشد غلتک هایی به صورت متقارن دارد و هیچ لبه ای در حلقه های داخلی وجود ندارد و معمولا حلقه راهنما روی حلقه داخلی قرار گرفته است. غلتک های رولبرینگ بشکه ای با پسوند EC تقویت شده هستند یعنی میتوانند بار بیشتری را حمل کنند. یک سری دیگر از رولبرینگ بشکه ای دارای پسوند ECA، CA، ECA و CAC هستند که غلتک های این نوع از رولبرینگ ها متقارن بوده و حلقه ها دارای لبه نیز می باشد.

رولبرینگ های بشکه ای در انواع برند های مختلف و در سایز های مختلف در بازار موجود می باشد. انتخاب نوع صحیح بلبرینگ با توجه به دستگاه مورد استفاده اهمیت زیادی دارد. شرکت تکنیک بلبرینگ یک شرکت معتبر در زمینه فروش انواع رولبرینگ صنعتی می باشد. رولبرینگ بشکه ای در این شرکت در انواع سایز ها و برند ها و مدل های مختلف به صورت تضمینی و با کیفیت بالا با قیمت مناسب به مشتریان ارائه داده می شود. در صورت نیاز به انواع رولبرینگ و دریافت مشاوره رایگان میتوانید به شرکت تکنیک بلبرینگ مراجعه کنید و یا بصورت تلفنی با همکاران ما در ارتباط باشید.