رولبرینگ صنعتی

رولبرینگ صنعتی
رولبرینگ صنعتی تنوع زیادی نسبت به بلبرینگ ها دارد و در انواع صنایع مختلف از جمله ماشین آلات ساختمانی، معدنی، راهسازی، اتوماسیون و … کاربرد گسترده ای دارد. جنس رولبرینگ صنعتی معمولا از فولاد بوده و گاها از آلیاژ های استیل، سرامیک و آلومینیوم نیز در ساختار آنها استفاده می شود.

رولبرینگ صنعتی در برابر بارهای محوری و شعاعی مقاومت بالایی دارد همچنین در تماس با ساچمه ها نیز مقاومت سایشی خوبی از خود نشان می دهد و در دماهای بسیار بالا بدون خرابی میتواند کار کند که این موارد از جمله ویژگی های مثبت رولبرینگ صنعتی بشمار می رود.

رولبرینگ صنعتی موجود در بازار از نظر اندازه، سایز، شکل، برند تولید شده، متریال های بکار رفته با یک دیگر متفاوت هستند. رولبرینگ های صنعتی در انواع ساچمه ای، ساچمه ای استوانه ای، بشکه ای، سوزنی، مخروطی موجود هستند که هر کدام ویژگی خاص خود را دارد و در صنایع مختلف بکار می رود به همین دلیل با توجه به نوع صنعت، باید رولبرینگ مناسب با آن انتخاب شود در غیر این صورت کارکرد دستگاه های صنعتی با مشکل مواجه خواهد شد. رولبرینگ های صنعتی نیز همانند بلبرینگ ها به صورت تک ردیفه و دو ردیفه ساخته می شوند. تکنیک بلبرینگ وارد کننده و عرضه کننده انواع رولبرینگ صنعتی با قیمت مناسب برای مشتریان عزیز می باشد.

برای اینکه رولبرینگ صنعتی بتواند کارکرد روان و بهتری داشته باشد، حرارت را بهتر انتقال دهد و سایش و اصطکاک کمتری داشته باشد باید از روان کننده های مخصوص در ساختار آن ها استفاده شود. انواع مختلفی از روان کننده ها که خواص شیمیایی متفاوتی دارند برای رولبرینگ صنعتی بکار میروند. بصورت کلی روان کننده ها بوسیله روغن با ویسکوزیته و یا گریس با ویسکوزیته می باشد که بسته به نوع رولبرینگ صنعتی باید روان کننده مناسب با آن را انتخاب کرد.

قیمت رولبرینگ صنعتی به دلیل نوسان در بازار دائما در حال تعییر می باشد. مهمترین فاکتور در تعیین قیمت رولبرینگ صنعتی برند می باشد. برند های اورجینال تولید شده نسبت به سایرین قیمت بسیار بالاتری دارند. درجه لقی و ضریب دقت نیز در رولبرینگ ها متفاوت است برای مثال رولبرینگ هایی که برای صنایع نظامی، تانک ها و هواپیماها، کشتی ها بکار می روند همگی از برند های مشهور بوده و دقت بسیار بالایی دارند به همین دلیل قیمت این نوع رولبرینگ صنعتی نیز نسبت به سایرین بالاتر خواهد بود.

یکی از مراکز معتبر تولید و عرضه کننده انواع رولبرینگ صنعتی در ایران، تکنیک بلبرینگ می باشد. تمامی برند های مشهور و با کیفیت در این مرکز به صورت تضمینی برای مشتریان ارائه داده می شود. با مراجعه به این مرکز و یا تماس تلفنی با همکاران ما میتوانید اطلاعات لازم جهت خرید انواع رولبرینگ را به دست آورید.