رولبرینگ ماشینی

رولبرینگ ماشینی

رولبرینگ ماشینی یک جسم استوانه ای است که به جابجایی اقلام، معمولاً آن هایی که سنگین یا بزرگ هستند، کمک می کند و وظیفه اصلی رولبرینگ ماشینی کاهش اصطکاک و مقاومتی است که هنگام حرکت یک جسم ایجاد می شود. رولبرینگ‌ ها اغلب در ماشین آلات یا محصولات صنعتی مانند تسمه ‌های نقاله یافت می‌شوند ، جایی که با عمل کردن به عنوان یک وسیله توزیع وزن، انتقال روان و کارآمد اجسام را تسهیل می‌کنند و به طور معمول، یک رولبرینگ ماشینی دارای نقاط تماس بسیاری بین یک محفظه دایره ‌ای است که حاوی عناصر غلتشی داخلی است، مانند این بخش که در داخل یک طوق قرار دارند.

رولبرینگ ماشینی برای انرژی باد و برنامه های کاربردی استفاده می شوند و این رولبرینگ ها به صراحت برای شفت های اصلی توربین بادی به کار می آید و البته امروزه آن ها بهینه شده اند البته در هندسه داخلی با غلتک های قطر بزرگ و افزایش تماس و زاویه برای افزایش ظرفیت حمل بار محوری رولبرینگ ماشینی، کاربرد زیادی دارند. رولبرینگ های ارتقا یافته ما دارای عایق الکتریکی در هر دو قسمت داخلی می باشد یا حلقه بیرونی پوشش ارتقا یافته مقاومت اهمی بالاتری ارائه می کند که از جمله مقاومت اهمی بالا حتی در یک محیط مرطوب با ولتاژ شکست بالاتر می باشد.

رولبرینگ ماشینی با زاویه تماس چند درجه است و این رولبرینگ ماشینی، هندسه جالبی دارند که برای ارتفاع بهینه شده است و با سرعت و کاهش حساسیت به بارگذاری محوری و ناهماهنگی به کار می آیند. هنگامی که به عنوان رولبرینگ ماشینی پشتیبان استفاده می شوند، می توانند استحکام را افزایش دهد و در مجموعه هایی که عمدتاً در یک جهت بارگذاری می شوند که البته این روند در به روز رسانی های رولبرینگ ماشینی دارای اهمیت است.

در واقع رولبرینگ ماشینی با قطر خارجی تا 600 میلی متر، دوباره طراحی شده است و این رولبرینگ ماشینی جدید دارای پویایی افزایش یافته است که با رتبه بندی بار و بیشتر محدوده به عنوان در دسترس است که مجموعه کاتالوگ تلفیقی و طراحی ساده را دارا است و سیستم آن دید واضحی از آنچه در دسترس است ارائه می دهد که لازم است برای انتخاب رولبرینگ ماشینی که به بهترین وجه مناسب نیاز برنامه شما باشد با یک متخصص باتجربه مشورت کنید. در انتخاب این قطعه اندازه مورد نیاز رولبرینگ ماشینی و سپس به جزئیات و اطلاعات اضافی در مورد نگاه کنید و جزئیات یک رولبرینگ ماشینی شناخته شده را بیابید که ورودی های شاخص محصول و هر ورودی گونه های مرتبط را مشخص می کند.