رولبرینگ کشاورزی

رولبرینگ کشاورزی

تمام رولبرینگ کشاورزی قطعات با کیفیتی هستند که با روکش‌های سطحی و فولادی با کیفیت بالا، عایق بندی درجه یک، سنسورهای درجه یک و تکنیک ‌های ساخت دقیق و تحمل‌ های نصب دقیق تولید می شود. رولبرینگ کشاورزی بر اساس یک توپ دو ردیفه یا طراحی غلتکی مخروطی هستند و رولبرینگ کشاورزی عمدتاً برای چرخ‌های محرک استفاده می‌شوند، اما در طرح‌های درام یکپارچه روی چرخ‌های غیر محرک خودروهای کوچک‌تر نیز یافت می‌شوند. ویژگی ها و عملکرد رولبرینگ کشاورزی بسیار زیاد است و این قطعه بهینه شده برای ویژگی های عملکرد خاص موجود در برنامه چرخ های ماشین است و واحد پشتیبانی خاصی را برای بار لحظه ای که در حین پیچیدن به این بخش اعمال می شود ارائه می دهد که اجزای اصلی، یک حلقه بیرونی و دو حلقه داخلی، با مجموعه توپ ترکیب می شوند تا فاصله صحیح را ایجاد کنند.

رولبرینگ کشاورزی دو ردیف توپ از پلی آمید تقویت شده با الیاف شیشه ساخته شده اند که روغن کاری شده و مادام العمر عایق بندی شده است. اساس یک رولبرینگ کشاورزی دو ردیفه یا طراحی غلتکی مخروطی هستند و دارای یک حلقه بیرونی با فلنج یکپارچه هستند که جایگزین عملکرد یک توپی جداگانه می شود و آنها معمولاً برای چرخ های جلو یا عقب بدون محرک استفاده می شوند زیرا حلقه بیرونی فلنج دار به عنوان یک جزء ساختاری سبک طراحی شده است و راهروهای حلقه بیرونی برای عملکرد رولبرینگ کشاورزی سخت شده اند.

البته رولبرینگ کشاورزی دارای فلنج مقاوم است، دارای سوراخ‌های رزوه ‌دار یا شاخه ‌هایی در مرکز و نصب ترمز و چرخ است و ابعاد فلنج رولبرینگ کشاورزی با توجه به نیازهای خاص مشتری طراحی می شود. واحدهای وسایل نقلیه با سنسورهای سرعت چرخ شامل یک چرخ ضربه ای است که معمولاً در حلقه بیرونی قرار دارد و اساس یک رولبرینگ کشاورزی دارای یک فلنج برای اتصال چرخ و ترمز و یک فلنج دوم برای اتصال دستگاه به سیستم تعلیق هستند.

رولبرینگ کشاورزی برای هر دو کاربرد چرخ محرک و غیر محرک استفاده می شوند زیرا با داشتن ظرفیت بار دینامیکی با استفاده از یک حلقه داخلی جداگانه برای ردیف توپ داخلی به حداکثر می رسد. همچنین حلقه داخلی رولبرینگ کشاورزی با فلنج سخت، میخ و سوراخ های رزوه دار یا ناودانی برای نصب ترمز و چرخ طراحی شده است. برای سفارش و آگاهی از قیمت رولبرینگ کشاورزی به شما پیشنهاد می دهیم با کارشناسان بخش فروش ما تماس بگیرید تا از مزایای بی شمار خرید از ما مانند ضمانت کیفیت محصول برخوردار شوید.