رولبرینگ مخروطی

رولبرینگ مخروطی

امروزه رولبرینگ مخروطی مینیاتوری نیز در سایز های بسیار کوچک تولید می شوند و معمولاً در بازار امروزی به عنوان رولبرینگ هایی با سوراخی به اندازه 5 میلی متر استفاده می شوند که با این حال، عمر کوتاه و استحکام این محصولات در شرایط بارگذاری سنگین یک مشکل بوده است و در پاسخ به این موضوع شرکت ما، رولبرینگ مخروطی با ظرفیت حمل بار بالا و استحکام را توسعه داده است که عمر طولانی تر و طراحی فشرده را برای جایگزینی رولبرینگ ها با سوراخ های 5 میلی متری امکان پذیر می کند.

رولبرینگ مخروطی جدید توسعه یافته قرار است در کاربردهای مختلفی مانند پشتیبانی گیربکس استفاده شوند و این ها معمولاً از قبل بارگیری می شوند و بارهای نسبتاً سنگینی را حمل می کنند که انتظار می رود که نیاز به این رولبرینگ مخروطی جدید به دلیل اندازه کوچکتر و نیازهای بار بیشتر که در روندهای اخیر دیده می شود افزایش یافته است.

همچنین رولبرینگ های امروزی می تواند به طور جداگانه روی قاب بیرونی نصب شود و دوم، ظرفیت باربری محوری رولبرینگ تا حد زیادی به زاویه تماس مربوط به زاویه مسیر بیرونی بستگی دارد و سوم، رولبرینگ مخروطی می توانند بارهای ترکیبی (محوری و شعاعی) را تا حد زیادی تحمل کنند، بنابراین آنها مزایای آشکاری نسبت به سایر محصولات دارند. مجموعه رولبرینگ مخروطی غیرقابل جداسازی شامل حلقه داخلی، غلتک ها و سطحی است که غلتک ها را نگه می دارد و به طور یکنواخت اندازه می دهد و در ساختار رولبرینگ مخروطی ویژگی هایی وجود دارد. اول اینکه رولبرینگ مخروطی با طراحی قابل جدا کردن هستند، یعنی قاب داخلی با بخش های واحد را تشکیل می دهد.

همچنین رولبرینگ مخروطی در یک مجموعه مخروطی قابل تفکیک هستند و آنها برای تحمل بارهای ترکیبی، یعنی بارهای شعاعی و محوری که به طور همزمان عمل می کنند، طراحی شده اند و برای کاربردهای بار بالا و سرعت متوسط از جمله سیستم های محور خودرو و سیستم های حمل و نقل استفاده می شود.

رولبرینگ مخروطی دارای حداقل بار مورد نیاز برای اطمینان از عدم لغزش بین غلتک و سطوح هستند و از آنجایی که لغزش مضر است، می تواند به روانکاری غلتک یا سطح آسیب برساند که باعث سایش سطح تماس و خرابی زودرس رولبرینگ می شود و به دلیل طراحی منحصر به فرد رولبرینگ مخروطی ، اصطکاک کاهش می یابد که به نوبه خود باعث کاهش گرما در حین کار می شود و شکل مخروطی به غلتک ها اجازه می دهد تا به طور مساوی بارها را در حین غلتش منتقل کنند.